‏קידום בגוגל

‏קידום בגוגל

קידום אתר

עכשיו שחצינו את סף המאה העשרים האחת ובניית האתרים מתקדמת בצעדי ענק, כמעט כל בעל עסק מבין שמקדם אתרים מקצועי הוא הכרח. מעטים העסקים כעת שאין להם אתר אינטרנט. בניית אתרים ושירותי קידום אתרים אלה מקצועות חדשים שצמחו על מנת להשלים צורך עולה וגדל ב נוכחות אינטרנטית ופרסום אונליין. אינטרנט זה מקום גדול מאוד ומכיוון שהוא וירטואלי יתכן שגודלו אף עולה על השטח הממשי שתופסים אלה שגולשים בו. כך קרה שגוגל הינו מנוע המיינסטרים הראשי שבו האנשים משתמשים לצרכי הגלישה היומימיים שלהם. בונה אתרים

בניית אתרים

כשלושה מיליארד חיפושים נכנסים ל גוגל בכל יום ויום. זה יותר משלוש מאות פעמים כל מי שחי בארץ שזו כמות ענקית. יום ולילה גולשים מחפשים דברים באינטרנט בכל העולם. יתכן ש בדיוק ברגע זה מטייל השוהה ביפן והחושב לחזור ל ישראל בעוד חודשיים רוצה למצוא מראש שירותי נדל”ן מאזור הדרום; מי יודע, האמת היא שיתכן מאוד. בזכות התנועה הבלתי פוסקת של מציאות האינטרנט, כל המחפש ימצא את אשר הוא מחפש בתנאי אחד ויחיד: הימצאות. מי שמעוניין שיגלו אותו, חייב להיות נוכח. גוגל הינו המנוע בהיי הידיעה אונליין בימינו אנו. רובינו סיימנו עם הספרים הצהובים של דפי הזהב ואנו נותנים לאצבעות ללכת ‘במקומך’ על המקלדת ולא בין השורות המודפסות; רשת האינטרנט הוא המקום להיות ולהראות, במיוחד למי שיש ביזנס לקדם.

מומחיות עם מסירות

במקרה ופסקתם אחרי תחקור כל האופציות בתחום זה לקחת אותנו, תראו בהמשך שצוות העובדים שלנו מתמסר ואכפתי. למצוא אותנו בכל עת ובכל שעה – אך ורק אצלנו. ננהג כך כיוון שהינכם הקליינטים שלנו ואנו רוצים להיענות מהר לכם.

קידום אתרים לוקאלי

עוד דבר לציין הינו התאמה ונכונות.להיות מס’ 1 זה מצוין אך להיות מתאים ונכון זה הגורם הקובע. מה זה קשור לפרסום אתרים באינטרנט? בואו ניקח לדוגמה חברת רואי חשבון ששואפת לפרסם ולקדם את עסקיה באינטרנט; החברה מבוססת בעיר “א”. נגיד ש”א” נמצאת הרחק צפונה. לחברה הזאת אין הרבה טעם לעניין לקוחות פוטנציאליים שגרים בעיר “ת” אשרנמצאת בדרום, הרחק מנקודה “א”. מדוע כך? מכיוון ש חוץ מהסיפוק שבעובדה שמשרד רואי חשבון הנ”ל הינה מס’ 1 בעיר “ת”, זה לא מאוד מעשי, הרי שאין זה הגיוני שלקוחות יהיו לקוחות ש יסעו לכאלה מרחקים בשביל שירותים שזמינים באזור המגורים שלהם. בדיוק בשביל זה נוצר פרסום גוגל מקומי. מקדם אתרים מקצועי יודע ומבין איך ולמה לבצע פרסום וקידום אתרי עורכי דין באופן לוקאלי ולא קידום כללי. השוואה נוספת היא לחשוב על האינטרנט במושגי עיר. אכן כן, דימוי זה כבר קיים. טראפיק אונליין או כמו שיותר מקובל להגיד בשפתנו אנו – תנועת גולשים – היא כמותנועת הנוסעים בכביש. אנשים אלה מחכים ברמזורים, מעברי חציה ו בצמתים, נושאים עיניהם אל אורות הניאון של השלטים הדיגיטליים ו… שוב, קלטתם לאן הדימוי הזה הולך.

שקיפות רבה.

נעיר כי אנו דוגלים בשקיפות מלאה. אם תבקשו להבין כיצד אנו עובדים נשמח לשתף אתכם. לא נמנע מכם אפילו את הפירוטים הקטנים לכאורה הכול יוענק לכם בכפית של זהב.

קידום אתרי עורכי דין לוקאלי

והנה הגענו לעניין של ויזואליזציה של השיווק אונליין. עדיף לראות פעם אחת מאשר לשמוע מאה פעמים כמו שכולנו מכירים. כאן נכנס לתמונה קידום אתרי עורכי דין במפות של גוגל. אפליקציה זו תפסה תעופה בזמן אחרון וזאת לא בלי סיבה טובה. היא נותנת לאנשים למקם את העסק בדיוק של באיזה צד של הכביש זה עומד וכמה רמזורים מהעבודה זה נמצא. זה סיוע שאין כמותו בשביל מי שתרים אחר בית עסק בסביבתם המידית ואינם בקיעים ב שמות הרחובות כמו נהג טאקסי מן המניין. לראות את מיקום העסק מאותת מול העיניים שלך על גוגל מאפס יוצר תחושת מיידיות, זה כאילו שאתה ממש באזור: הנה זה הרחוב איפה ש סבתא חנה גרה והנה הצומת של הסנדוויץ’ של ברכה. זה התחושה הזאת של מוכרות וקירבה שמובילה ל שייכות מידית ומשדרגת את הצ’אנסים לזימון לקוחות מתאימים.


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.